O Stowarzyszeniu

Realizatorem projektu jest Stowarzyszenie Rawski Uniwersytet Trzeciego Wieku z siedzibą w Rawie Mazowieckiej. Stowarzyszenie funkcjonuje od 2009 r. W ramach swojej działalności organizuje cykliczne zajęcia komputerowe, językowe i sportowe, które prowadzone są przez nauczycieli z rawskich szkół ponadgimnazjalnych.

Uniwersytet organizuje również wyjazdowe warsztaty teatralne, malarstwa i rysunku, rękodzieła i wizażu oraz saloniki poetyckie. Patronat naukowy nad działalnością Uniwersytetu objęła Wyższa Szkoła Pedagogiczna Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Zapisy na zajęcia prowadzone są w Biurze Projektu, przy ul. Kościuszki 5, lok. 52 w Rawie Mazowieckiej. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem (46) 814 36 25.